CodeCon
CodeCon

IT konferencia od vývojárov pre vývojárov

CODECON hľadá inšpiratívnych spíkrov – IT expertov

CODECON hľadá inšpiratívnych spíkrov – IT expertov

Najväčšie stretnutie developerskej IT komunity – konferencia CODECON sa uskutoční 28. apríla 2022 v Starej tržnici v Bratislave. V agende nebudú ani tento rok chýbať inšpiratívni spíkri, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti s vývojom na moderných technológiách, riadením IT tímov, či rozbehnutím nových startupov.

Hľadáme spíkrov

Na CODECON predstaví svoje know-how 30 expertov z domácej aj zahraničnej scény.


Martin Michálek z tímu pagespeed.cz sa bude venovať rýchlosti webu.

Základnú optimalizáciu rýchlosti webovej aplikácie už máte za sebou. Kam sa vydať ďalej? Vývoj technológií umožňuje v prehliadačoch pracovať natívne – a teda veľmi efektívne – veci, ktoré predtým neboli možné. Pozrite si niekoľko užitočných tipov, ktoré môžete začať hneď implementovať do produkcie.


Jožo Kováč, co-founder ayanza.com prinesie mimoriadne praktické insights, prečo a ako po úspešnom exite začať nový startup.

Jožo je jedným zo spoluzakladateľov Exponea a dnes začína nový startup Ayanza takmer od nuly. Užitočné pre každého, kto chce začať ako tech founder, alebo chce lepšie porozumieť tech founderom vo firme, kde pôsobí.


Peter Širka z Total Avengers predstaví Visual Programming interface.

Peter je nadšenec open-source riešení. Pred vyše 10 rokmi vytvoril open-source platformu total.js, ktorá má dnes tisícky vývojárov po celom svete. Tento flexibilný a výkonný eko systém využívajú developerské tímy najmä pre tvorbu CMS systémy, web stránok, a tiež na automatizáciu a riadenie procesov pre IoT zariadenia.

Spoznajte šikovný Node.js open-source nástroj na tvorbu rôznych typov automatizácií pre rôzny druhy projektov (nielen pre IoT).


Máte tip na inšpiratívneho spíkra?

Dajte tip

Dobrých spíkrov na dobrej konferencii nikdy nie je dosť. Poďme sa inšpirovať spoločne. Pošlite nám tipy na spíkra, ktorý vám na CODECON chýba, radi ich oslovíme.