CodeCon
CodeCon

IT konferencia od vývojárov pre vývojárov

Spoznajte Slido na CodeCon 2023

Spoznajte Slido na CodeCon 2023

Slido je globálna platforma, ktorá prostredníctvom crowdsourcingu otázok, rýchlych prieskumov v reálnom čase, či pútavých kvízov, dáva všetkým účastníkom mítingu či podujatia rovnakú šancu zapojiť sa do diskusie. Nezáleži pri tom, či sú všetci v jednej miestnosti, alebo sa niekto pripája z inej časti sveta.

Slido vzniklo a stále pôsobí aj na Slovensku, no od začiatku malo ambíciu byť globálnou firmou, ktorá bude dostupná pre celý svet (čo sa aj splnilo). V roku 2021 sa Slido stalo súčasťou jednej z najväčších technologických firiem sveta Cisco.

Od svojho vzniku sa Slido podstatne rozrástlo a v súčasnosti má len technologický tím okolo 60 zamestnancov, ktorí pôsobia v rôznych krajinách.

Slido je firma, ktorá sa vo všetkom, čo robí, riadi svojimi kľúčovými hodnotami:

  • Simply Clever
  • We Care
  • Don’t Stop

Súčasne vyznáva filozofiu “Freedom & Responsibility”, čo v praxi pre zamestnancov znamená veľkú mieru flexibility a autonómie v rámci jednotlivých tímov.

Aj napriek tomu, že Slido má takmer 300 zamestnancov po celom svete, aspoň raz do roka sa všetci stretnú na celofiremnej akcii na Slovensku, aby mali šancu stráviť kvalitný čas so svojimi kolegami, pretože silné medziľudské vzťahy sú pre správne fungovanie tímov kľúčové.

Budeme sa na vás tešiť v našom Slido stánku na tohtoročnom CodeCon-e. Dozviete sa napríklad aké výzvy prináša organizácia veľkých “live” eventov (aj pre 10 tisíc ľudí), aké je budovať produkt s primárnym zameraním na zákazníka, ale napríklad aj prečo je jedným z našich princípov “failure-driven development”.

Okrem toho sa u nás môžete zapojiť aj do inšpiratívnych programátorských hier, či vyhrať super ceny!

Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete nás sledovať na sociálnych sieťach, prečítať si naše príspevky na Slido Engineering blog., alebo jednoducho navšíviť slido.com, kde sa dozviete aj koho momentálne hľadáme do tímu.