CodeCon
CodeCon

IT konferencia od vývojárov pre vývojárov

Titani sa zbroja na CodeCon

Titani sa zbroja na CodeCon

Titani sú na CodeCon vyzbrojení ako každý rok. Pripravených majú odborníkov, zábavu, dávku energie aj súťaž o nadupané ceny.

Vyrástli sme spolu

CodeCon je naša srdcovka už od prvého ročníka, kedy sme sedeli na FIIT-ke za jedným stolom a 300 IT nadšencom, podobným, ako sme my, hovorili o našom začínajúcom biznise. Vtedy sa nám o Starej tržnici, Sajfovi a tisícke developerov pod jednou strechou ani nesnívalo.

Titans na prvom CodeCon

Tento rok sme v TITANS oslávili desiate výročie a iba sme sa utvrdili v tom, že spájať sa s najlepšími už od začiatku malo zmysel. Aj preto deviaty ročník TOP developerskej konferencie opäť hrdo podporujeme ako hlavný partner.

S CodeCon-om sme vyrástli, preto nám záleží na tom, aby bola táto konferencia každým rokom o level vyššie a dosahovala svetovú úroveň.

Tisícka vývojárov, profesionálni speakri, známe mená z IT sveta, dobré jedlo, zábava, súťaže o super ceny ... Ak ti IT prúdi v žilách, toto nemôžeš zmeškať!

Nová éra CodeCon-u

Minulý rok sme odštartovali novú éru CodeConu. Prvýkrát sme sa s vami stretli v Starej tržnici, celý deň sme diskutovali o freelancingu, kariére v IT a v TITANS stánku sa súťažilo vo virtuálnej realite.

Ani tento rok nechceme ostať svojej povesti nič dlžní. Chystáme dávku humoru, energie aj adrenalínu.

Dávka humoru a energie

Špeciálny „speaker“

O 13:20 ti na stage privedieme speakra, ktorého určite nečakáš. Odborná téma, cenné rady, tipy a skúsenosti? Nechaj sa prekvapiť. Sleduj novinky a možno prezradíme viac.

TITANS stánok nabitý energiou

Počas celého eventu sa na teba tešíme v našom stánku, kde sme sa vyzbrojili novými IT projektami, zaujímavými témami, priestorom na networking, zábavu aj rýchly pokec. Pripravení sú aj naši experti, ktorí ti otvoria dvere freelancingu a pomôžu vyboostovať tvoju IT kariéru.

Príď si k nám doplniť energiu kvalitnou čokoládou alebo zvýšiť adrenalín pri hre o nadupané ceny. Zapoj sa do CODE HUNTING-u, vyrieš u nás všetky úlohy a vyhraj. Začíname XI.V.MMXXIII 48°08'40.9"N 17°06'41.8"E

Tešíme sa na teba!