CodeCon
CodeCon

IT konferencia od vývojárov pre vývojárov

Premiéra spoločnosti GOPAS na konferencii CODECON 2023

Premiéra spoločnosti GOPAS na konferencii CODECON 2023

Na konferencii CODECON mala tento rok premiéru spoločnosť GOPAS SR, a.s., ktorá už viac ako 30 rokov pôsobí v Čechách a na Slovensku ako IT školiace stredisko so širokou škálou kurzov v oblasti informačných technológií a manažérskeho vzdelávania. Ročne lektori vyškolia 25 tisíc študentov a ich ponuka zahŕňa viac ako 2 000 druhov školení a kurzov.

Počas konferencie sa v mene GOPASu predstavil ich dlhoročný lektor RNDr. David Gešvindr, Ph.D. s prednáškou na tému „Jak optimalizovat výkon databázových dotazů tak, aby byly vidět výsledky vaší práce“. David pôsobí ako odborný lektor a konzultant so špecializáciou na Microsoft Data Platform, vďaka svojej dlhoročnej práci a praxi v odbore bol už viackrát ocenený titulom MVP (Microsoft Valuable Professional).

2023-05-11-0483.jpg

Chcete školiť pre GOPAS? Portfólio kurzov sa neustále rozširuje a práve teraz hľadajú aj nových lektorov! Preto, ak máte skúsenosti s programovacím jazykom Python, PHP, Java alebo UML, so správou serverov a cloudov Microsoft, s používateľskými programami MS alebo SQL Server BI a máte záujem o vzdelávanie a školenia, radi vás privítajú v ich tíme lektorov.

Vďaka tridsaťročným skúsenostiam, širokej ponuke kurzov a trom pobočkám v Českej republike a na Slovensku majú silné postavenie na trhu a ponúkajú lektorom a študentom stabilné zázemie a kvalitné vzdelávanie.

DSC07342-Enhanced-NR.jpg

Medzi najobľúbenejšie patria kurzy kancelárskeho softvéru, databázových technológií, programovania, správy sietí a serverov, bezpečnosti informačných systémov a hackingu. Okrem týchto oblastí však ponúkajú aj školenia v oblastiach ako grafický dizajn, podnikové systémy, riadenie procesov, BI a osobnostný rozvoj.

Navyše teraz môžete takmer všetky kurzy z ponuky absolvovať ZDARMA vďaka národnému projektu *„Nestrať prácu – vzdelávaj sa“.* Prečítajte si viac »